Translation status

96 Strings 100% Translate
2,272 Words 100%

Other components

Component Translated Untranslated Untranslated words Checks Suggestions Comments
Documentation: index This component is linked to the UBports Docs/Documentation: userguide repository. CC-BY-SA-4.0 1 Translate
Documentation: porting This component is linked to the UBports Docs/Documentation: userguide repository. CC-BY-SA-4.0 97% 9 406 3 Translate
Documentation: userguide CC-BY-SA-4.0 95% 14 596 Translate

Translation Information

Project website https://docs.ubports.com
Instructions for translators

Dear translators,

new languages from this repository are not automatically appearing on the web page docs.ubports.com - we have to enable them manually. So, if you are keen on starting a new language, please udnerstand that we require a minimum translated coverage of about 33%-40% per file to accept a new language. We have seen in the past that people sometimes translate only a few paragraphs and then give up. But thats not a usable translation.

Please write to <infra@ubports.com> for such requests. Thank You!

Translation process
  • Translations can be made directly.
  • Translation suggestions can be made.
  • Any authenticated user can contribute.
  • The translation uses bilingual files.
Translation license Creative Commons Attribution Share Alike 4.0 International
Repository https://github.com/ubports/docs.ubports.com.git
Repository branch master
Last remote commit Merge pull request #383 from ubports-weblate/weblate-ubports-docs-documentation-userguide dc38131
Flohack authored 4 days ago
Repository containing Weblate translations https://translate.ubports.com/git/ubports-docs/documentation-userguide/
Filemasklocales/*/LC_MESSAGES/about.po
Translation file locales/pl/LC_MESSAGES/about.po
None

Committed changes

UBports Docs / Documentation: aboutPolish

Committed changes 3 months ago
*Zespół *QA-Team* testuje poprawkę na wszystkich urządzeniach i przekazuje informacjęe zwrotną deweloperowie programistom. Jeśli zostaną znalezione problemy, problem zostaniejest ono ponownie otwartyierane i wróciaca do "ZaakceptowanyAccepted", w przeciwnym razie zostaniejest przeniesioszonye do "Release Candidate", aby dołączyć go do następnej wersji.
3 months ago
Po przypisaniuGdy *programistya* i rozpoczęciuzostanie przypisany i zacznie pracyować nad problemem zostaje onto problem jest przeniesioszony do "W rozwojuIn Development". Gdy tylko mają coś do pokazania, problem zostaje zamkniętjest zamykany i automatycznie przeniesioszony do "Zapewnienia jakościsekcji "Quality Assurance" w celu uzyskania opinii od zespołu ds. Kontroli jakości. Jeśli będzie to konieczne, programista przedstawi wskazówki dotyczące testowania łaty w komentarzu do problemuW razie potrzeby deweloper w komentarzu do problemu poda wskazówki, jak przetestować swoją poprawkę.
3 months ago
**Brak (usuniętyo z projektu)**: jJeśli problem jest otwarty i oznaczony jako "potrzebna pomoc", do jego rozwiązania problemu wymagane są swymagany jest wkładki społeczności. Jeśli jest zamknięty, oznacza to, że albo poprawłatka została wydana na stabilnym kanale (komentarz do problemu powinien być połączony zzawierać link do łatkąi), albo problem został odrzucony (oznaczony jako "wontfix").
3 months ago
**Zapewnienie jakości**: łatka została zaukończona i przeszła wstępne testy. Zespół ds. Kontroli jakości przejrzy go teraz i przekaże opinieę. Jeśli zostaną znalezione problemy, sproblem zostanieawa jest przeniesioszonya z powrotem do "Zaakceptowanyo".
3 months ago
Ta dokumentacja jest zawsze się poprawiulepszana dzięki członkom społeczności UBports. Jest napisany w ReStructuredText i przekonwertowany na tę czytelną postaćformę przez `Sphinx <http://www.sphinx-doc.org/en/stable/>` _, `ReCommonMark <http://recommonmark.readthedocs.io/en/latest/> `_ i` CPrzeczytaj dokumentyację <https://readthedocs.io> `_. Możesz zacząć współtworzyć, sprawdzając: doc: `Dockumentation intro udziału w dokumentacji </contribute/documentation>`.
3 months ago
Po tym, jak firma Canonical nagle ogłosił "a `swoje plany zakończenia wsparcia Ubuntu Touch <https://insights.ubuntu.com/2017/04/05/growing-ubuntu-for-cloud-and-iot-rather-than-phone-and-convergence /> `_ w kwietniu 2017 r.oku UBports i jego siostrzane projekty rozpoczęły praceę nad kodem open source, utrzymując i rozszerzając jego możliwości na przyszłość.
3 months ago
Projekt UBports został założony przez Mariusa Gripsgarda w 2015 r., A jego początkoku i byłyo to miejscem, w którym programiści mogli dzielić się pomysłami i edukować w nadziei, żsię nawzajem w nadziei na przeniesienie platformay Ubuntu Touch będzie obsługiwać corazna więcej urządzeń mobilnych.
3 months ago
To jest dokumentacja projektu UBports. Naszym celem jest stworzenie bezpłatnego i otwartego mobilnego systemu operacyjnego typu open source (GPL, jeśli to możliwe), który - GPL) , który łączy i szanuje tTwoją wolność.
3 months ago
**good first issue**: raport zawiera instrukcje lub wskazówki potrzebne do rozwiązania tego problemu. Jest to doskonałe miejsce dla kogoś nowego, aby dowiedzieć się o projekcie, rozwiązując prawdziwy problem.
3 months ago
Browse all translation changes

Customize download

Statistics

Percent Strings Words Chars
Total 96 2,272 14,958
Translated 100% 96 2,272 14,958
Needs editing 0% 0 0 0
Failing check 0% 0 0 0

Last activity

Last change Nov. 1, 2020, 5:11 p.m.
Last author Daniel Frańczak

Activity in last 30 days

Activity in last year