Component Translated Strings of total Untranslated Untranslated words Checks Suggestions Comments
Documentation: about This component is linked to the UBports Docs/Documentation: userguide repository. Fix this component to clear its alerts. CC-BY-SA-4.0 4% Translate
Documentation: index This component is linked to the UBports Docs/Documentation: userguide repository. Fix this component to clear its alerts. CC-BY-SA-4.0 0% 1 Translate
None

Committed changes

UBports Docs / Documentation: aboutPolish

Committed changes 3 weeks ago
*Zespół *QA-Team* testuje poprawkę na wszystkich urządzeniach i przekazuje informacjęe zwrotną deweloperowie programistom. Jeśli zostaną znalezione problemy, problem zostaniejest ono ponownie otwartyierane i wróciaca do "ZaakceptowanyAccepted", w przeciwnym razie zostaniejest przeniesioszonye do "Release Candidate", aby dołączyć go do następnej wersji.
3 weeks ago
Po przypisaniuGdy *programistya* i rozpoczęciuzostanie przypisany i zacznie pracyować nad problemem zostaje onto problem jest przeniesioszony do "W rozwojuIn Development". Gdy tylko mają coś do pokazania, problem zostaje zamkniętjest zamykany i automatycznie przeniesioszony do "Zapewnienia jakościsekcji "Quality Assurance" w celu uzyskania opinii od zespołu ds. Kontroli jakości. Jeśli będzie to konieczne, programista przedstawi wskazówki dotyczące testowania łaty w komentarzu do problemuW razie potrzeby deweloper w komentarzu do problemu poda wskazówki, jak przetestować swoją poprawkę.
3 weeks ago
**Brak (usuniętyo z projektu)**: jJeśli problem jest otwarty i oznaczony jako "potrzebna pomoc", do jego rozwiązania problemu wymagane są swymagany jest wkładki społeczności. Jeśli jest zamknięty, oznacza to, że albo poprawłatka została wydana na stabilnym kanale (komentarz do problemu powinien być połączony zzawierać link do łatkąi), albo problem został odrzucony (oznaczony jako "wontfix").
3 weeks ago
**Zapewnienie jakości**: łatka została zaukończona i przeszła wstępne testy. Zespół ds. Kontroli jakości przejrzy go teraz i przekaże opinieę. Jeśli zostaną znalezione problemy, sproblem zostanieawa jest przeniesioszonya z powrotem do "Zaakceptowanyo".
3 weeks ago
Ta dokumentacja jest zawsze się poprawiulepszana dzięki członkom społeczności UBports. Jest napisany w ReStructuredText i przekonwertowany na tę czytelną postaćformę przez `Sphinx <http://www.sphinx-doc.org/en/stable/>` _, `ReCommonMark <http://recommonmark.readthedocs.io/en/latest/> `_ i` CPrzeczytaj dokumentyację <https://readthedocs.io> `_. Możesz zacząć współtworzyć, sprawdzając: doc: `Dockumentation intro udziału w dokumentacji </contribute/documentation>`.
3 weeks ago
Po tym, jak firma Canonical nagle ogłosił "a `swoje plany zakończenia wsparcia Ubuntu Touch <https://insights.ubuntu.com/2017/04/05/growing-ubuntu-for-cloud-and-iot-rather-than-phone-and-convergence /> `_ w kwietniu 2017 r.oku UBports i jego siostrzane projekty rozpoczęły praceę nad kodem open source, utrzymując i rozszerzając jego możliwości na przyszłość.
3 weeks ago
Projekt UBports został założony przez Mariusa Gripsgarda w 2015 r., A jego początkoku i byłyo to miejscem, w którym programiści mogli dzielić się pomysłami i edukować w nadziei, żsię nawzajem w nadziei na przeniesienie platformay Ubuntu Touch będzie obsługiwać corazna więcej urządzeń mobilnych.
3 weeks ago
To jest dokumentacja projektu UBports. Naszym celem jest stworzenie bezpłatnego i otwartego mobilnego systemu operacyjnego typu open source (GPL, jeśli to możliwe), który - GPL) , który łączy i szanuje tTwoją wolność.
3 weeks ago
**good first issue**: raport zawiera instrukcje lub wskazówki potrzebne do rozwiązania tego problemu. Jest to doskonałe miejsce dla kogoś nowego, aby dowiedzieć się o projekcie, rozwiązując prawdziwy problem.
3 weeks ago
Browse all language changes

Activity in last 30 days

Activity in last year