Component Translated Strings of total Untranslated Untranslated words Checks Suggestions Comments
Documentation: systemdev This component is linked to the UBports Docs/Documentation: userguide repository. Fix this component to clear its alerts. CC-BY-SA-4.0 13% 1% 236 4,779 4 Translate
None

New string to translate

UBports Docs / Documentation: systemdevCzech

New string to translate 3 weeks ago
None

Resource update

UBports Docs / Documentation: systemdevCzech

Resource update 3 weeks ago
None

Committed changes

UBports Docs / Documentation: systemdevCzech

Committed changes 3 months ago
MMS postoupené WAP oznámení je přijato službou ofono a dále přeneseno do nuntia
3 months ago
Příchozí MMS
3 months ago
Obecný popis
3 months ago
`messaging-app <https://github.com/ubports/messaging-app>` _ - Vykresluje MMS v zobrazení konverzace a také poskytuje způsob připojení media souborů ke zprávě s cílem odeslání MMS.
3 months ago
`telepathy-ofono <https://github.com/ubports/telepathy-ofono>`_ - komunikuje s nuntiem prostřednictvím dbus a používá se k předávání zpráv z telefonních aplikací do nuntií a pro přenos MMS do přenosové tele-infrastruktury, kteroué přijal od nuntia jako `zprávu o více částech <http://telepathy.freedesktop.org/spec/Channel_Interface_Messages.html#Mapping:Message_Part>` _. FunkceTato složka také označuje zprávy jako přečtené a odstraňuje úspěšně přijaté zprávy z nuntia.
3 months ago
`history-service <https://github.com/ubports/history-service>` _ - tato funkceslužba sleduje přenos komunikace a ukládá přijaté zprávy službouprostřednictvím telepathy-ofono nebo odeslané pomocí messagigng-app aplikace pro zasílání zpráv.
3 months ago
`telephony-service-approver <https://github.com/ubports/telephony-service>` _ - tato služba má na starosti přidávání SMS do menu zpráv a zobrazování příchozích textových oznámení.
3 months ago
Browse all language changes

Activity in last 30 days

Activity in last year